Dnevni arhivi: 05/04/2024

Izvanredni ispitni rok – Osnove staroslavenskoga jezika

Izvanredni ispitni rok na Katedri za staroslavenski jezik i hrvatsko glagoljaštvo Odsjeka za kroatistiku održat će se u četvrtak 18. travnja 2024., što znači da ispitu tada mogu pristupiti i oni koji nisu položili ispit iz kolegija Osnove staroslavenskoga jezika.

Studenti koji su taj kolegij odslušali prije akademske godine 2023./2024. trebaju se najkasnije do srijede 10. travnja 2024. javiti radi dogovora mejlom predmetnom nastavniku ovisno o dijelu koji žele polagati na izvanrednome roku: profesorici Tanji Kuštović za prijavu povijesti, a profesorici Ivani Eterović za prijavu fonologije i morfologije.

Studenti koji su taj kolegij odslušali u akademskoj godini 2023./2024. trebaju ispuniti odgovarajuću anketu na kolegiju Osnove staroslavenskoga jezika (I. Eterović) na Omegi.