Poziv na prijave: znanstveni skup na temu Civilizacijski i kulturni susreti u organizaciji Pro Tempore

Dugogodišnja želja uredništva studentskog znanstvenog časopisa Pro tempore je održavanje znanstvenog skupa na kojemu bi imali priliku izlagati studenti, ali i svi drugi zainteresirani. Unatoč okolnostima pandemije, koja je pogodila cijeli svijet, uredništvo je odlučilo održati znanstveni skup na temu Civilizacijski i kulturni susreti u travnju 2022. godine u prostorima Fakulteta.

Znanstveni skupovi, kolokviji, okrugli stolovi i sl., dio su struke jednog povjesničara. Stoga ovim skupom uredništvo želi pružiti mogućnost učenja i sazrijevanja i na tom polju, prije svega studentima povijesti i srodnih društveno-humanističkih znanosti.

Prijave je moguće podnijeti do 31. ožujka 2022. godine na mail adresu časopisa casopis.protempore@gmail.com. Tekst poziva može se pronaći na našoj web stranici (https://protempore.ffzg.unizg.hr/poziv-na-skup/)

U ime uredništva i organizacijskog odbora,

Ivan Mrnarević, glavni urednik