Treći krug natječaja Erasmus+ KA107 za mobilnost osoblja, 07.03.2022. do 12.06.2022 – BiH, Crna Gora, Egipat, Kosovo, Izrael – PARTNERSKE ZEMLJE

Treći krug Natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa Ključna aktivnost 1 (KA107) – Projekti mobilnosti između država sudionica u programu i partnerskih država za razdoblje mobilnosti od 07.03.2022. do 12.06.2022.

za aktivnosti:

• podučavanje (STA) – (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanja (STT) – (nastavno i nenastavno osoblje)

Natječaj je raspisan za osoblje sljedećih fakulteta:

• Akademija likovnih umjetnosti – Izrael
  • Ekonomski fakultet – Egipat, Izrael
  • Fakultet elektrotehnike i računarstva – Izrael
  • Fakultet hrvatskih studija – Bosna i Hercegovina
  • Fakultet političkih znanosti – Izrael
  • Fakultet strojarstva i brodogradnje – Crna Gora
  • Filozofski fakultet – Izrael
  • Geodetski fakultet – Egipat
  • Geotehnički fakultet Varaždin – Egipat
  • Medicinski fakultet – Izrael
  • Pravni fakultet – Izrael
  • Prirodoslovno-matematički fakultet – Kosovo, Izrael

Rok za prijavu: 7. veljače 2022.

Privitci:

1. Odluka o trećem krugu Natječaja za mobilnost nastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa Ključna aktivnost 1 (KA107) – Projekti mobilnosti između država sudionica u programu i partnerskih država za razdoblje mobilnosti od 07.03.2022. do 12.06.2022.
  2. Upute uz Natječaj
  3. Popis partnerskih visokoškolskih ustanova s kojima su potpisani Erasmus+ bilateralni međuinstitucijski sporazumi o razmjeni studenata i osoblja za razdoblje 2021. / 2022. – sadrži ujedno i iznose za životne i putne troškove
  4. Prijavni obrazac (na hrvatskom)
  5. Obrazac za prijavu mobilnosti u svrhu podučavanja (nastavni plan): Sporazum o mobilnosti u svrhu podučavanja(Staff Mobility for Teaching – Mobility Agreement)
  6. Obrazac za prijavu mobilnosti u svrhu osposobljavanja (plan rada): Sporazum o mobilnosti u svrhu osposobljavanja(Staff Mobility for Training – Mobility Agreement)
  7. Europass obrazac za životopis, https://europa.eu/europass/hr ili drugi format
  8. Pretraživač ISCED kodova
  9. Kriteriji za rangiranje Erasmus+ prijava za nastavno i nenastavno osoblje (programske i partnerske zemlje).

Klasa: 605-01/19-03/16
Ur. broj: 380-155/073-22-426

Zagreb, 11. siječnja 2022.