ŽIDOVI I ARHITEKTURA – nastava na daljinu

Zbog obustave redovite nastave, obavještavam studente s upisanim izbornim kolegijem ŽiA da za nastavu na daljinu mogu koristiti ppt prezentacije mojih predavanja koja pokrivaju narednih 4-5 tjedana nastave + pdf knjige Z. KARAČ: Arhitektura sinagoga u Hrvatskoj, MUO, Zagreb, 2000. koja može poslužiti kao udžbenik uz navedena predavanja.
Molim studente da mi se jave mailom ( zkarac@arhitekt.hr ) kako bih im Jumbo-mailom mogao poslati navedene materijale. Studenti su obavezni kontinuirano studirati gradivo, proučiti literaturu i prezentacije te se po potrebi javiti mailom za konzultacije. Nakon uspostave redovite nastave naučeno gradivo će se provjeriti kontrolnim kolokvijem koji će biti uvjet za potpis.
Izv. prof. dr.sc. Zlatko Karač