Poštovane/i kolegice i kolege, doktorandice i doktorandi,

zadovoljstvo nam je pozvati vas na javno predavanje pod naslovom „Kako započeti i preživjeti avanturu objavljivanja u međunarodnim znanstvenim publikacijama – kratki i pragmatični vodič“ koji će posebno za polaznike/ce Poslijediplomskoga doktorskog studija sociologije (PDSS), ali i drugu zainteresiranu akademsku javnost, održati uvaženi kolege doc. dr. sc. Valerio Baćak (Rutgers University, School of Criminal Justice, Newark (US)) i prof. dr. sc. Aleksandar Štulhofer (Odsjek za sociologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu). Ova će se akademska zgoda odviti u petak 13. 12. 2019. s početkom u 15.00 sati u predavaonici A-228 na drugom katu zgrade Filozofskog fakulteta (Ivana Lučića 3, Zagreb).

Veselimo se Vašem dolasku, prisustvovanju ovome zanimljivo-svrshishodnom događanju u okviru kojeg ćete ujedno moći priupitati i doznati male tajne velikih majstora sociološkog zanata!

Srdačno,

Krešimir Žažar, zamjenik voditelja PDSS-a