Obrana diplomskog rad

Obrana diplomskog rada pod naslovom “Socijalni kapital i online identitet; Povezanost socijalnog kapitala i samopredstavljanja u kibernetičkom prostoru” studenta Marka Marelića održat će se u srijedu, 28. veljače u 13.30h u C-220

Obavijest

Nastava na kolegiju “Suvremena sociologija i urbano društvo – istraživanja” započet će u utorak,  27.2. u 9.00h.

Obavijest

Nastava na kolegiju “Suvremene sociološke teorije 2” (nositelj prof. dr. Ognjen Čaldarović) započet će u srijedu,  28.2. u 9.00h.

 

Obavijest

Pozivaju se studenti koji su predali svoje istraživačke izvještaje iz Uvoda u sociodemografiju u ispitnim rokovima 12. i 19. veljače a nisu u sustavu ISVUa da to što prije reguliraju, kako bi im mogle biti objavljene završene ocjene.

UVOD U METODOLOGIJU DRUŠTVENIH ISTRAŽIVANJA (2017/2018)

Dvopredmetni studij sociologije – raspored pohađanja seminarskenastave

Raspored u seminarske grupe sastavljen je temeljem satnice obaveznih i izbornih kolegija koji se u 2. semestru izvode na drugim studijskim grupama i potrebno ga je uzeti u obzir prilikom biranja grupa i izbornih kolegija na drugom studiju.

Dodijeljenu seminarsku grupu moguće je promijeniti u slučaju da uslijed naknadnih izmjena rasporeda nastane kolizija s nastavnim terminom obaveznog kolegija druge studijske grupe za koji ne postoji zamjenski termin.

Promjena je moguća i zbog drugih razloga, pod uvjetom da student/ica dogovori zamjenu s kolegom/icom raspoređenim/om u alternativnu seminarsku grupu.

Promjenu seminarske grupe potrebno je dogovoriti i nastavniku javiti prije prvog termina seminarske nastave (1. ožujka) putem elektroničke pošte (ilandrip@ffzg.hr).

 

 

Seminarska grupa 1

 

(četvrtkom, 15.30-17.00)

 

1.

Alić, Dino

2.

Čečuk, Dario

3.

Čović, Dino

4.

Djaković, Valentina

5.

Domladovac, Tajana

6.

Dulibić, Antun

7.

Gavran, Franko

8.

Kartelo, Filip

9.

Lečić, Marija

10.

Malinović, Marin

11.

Pavičić, Dario

12.

Pečar, Maja

13.

Pugar, Ema

14.

Radulović, Filip

15.

Solenički, Antonela

16.

Šoštarić, Mateo

17.

Šubara, Iva

18.

Topol, Mihaela

19.

Vilušić, Klaudija

20.

Zidar, Mislav

 

 

 

Seminarska grupa 2

 

(četvrtkom, 17.00-18.30)

 

1.

Cerinski, Iva Ivona

2.

Čović, Dominik

3.

De Both, Fedor

4.

Dragija, Lucija

5.

Gerbus, Teodora

6.

Gubić, Ana

7.

Habajec, Nikolina

8.

Jagarčec, Katarina

9.

Jakić, Irma

10.

Kiseljak, Antun

11.

Mandalenić, Ela

12.

Marinović, Vid

13.

Matošević, Ivan

14.

Mihajlović, Sandra

15.

Nizek, Karla

16.

Novkoski, Nika

17.

Osmančević, Maja

18.

Rogač, Ivana

19.

Serdarević, Toma

20.

Žilić, Lucija