Kontakti

Filozofski fakultet
Sveučilišta u Zagrebu
Odsjek za hungarologiju, turkologiju i judaistiku
Katedra za turkologiju
Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb

Tajništvo

Soba: B-021
gđa. Ana Ugrinović
Tel. ++385-1- 4092030
E-mail: htj@ffzg.hr, augrinov@ffzg.hr

Pročelnica Odsjeka

dr. sc. Barbara Kerovec, izvanredna profesorica

soba: B-022
Tel. (01) 4092 064
Email: barbara.kerovec@gmail.com, bkerovec@ffzg.hr
Konzultacije: srijeda, 15.30-17.00 (uživo ili online uz prethodnu najavu e-mailom)

Zamjenica pročelnice Odsjeka

dr. sc. Naida-Mihal Brandl, docentica

Soba: C-012
Tel: (01) 4092-395 (lokalni 2395)
Email: mbrandl@ffzg.hr
Konzultacije: četvrtkom 11:00-12:00 sati ili prema dogovoru

 

Predstojnica Katedre

dr. sc. Azra Abadžić Navaey, docentica

Soba: B-022
Tel. (01) 4092 064
Email: azra.abadzic@gmail.com
Konzultacije: utorak, 12.30-14.00 ( online ili uživo uz prethodnu najavu e-mailom)

ECTS / Erasmus koordinatorica Katedre

dr. sc. Marta Andrić, izvanredna profesorica

Soba: B-022

Tel: (01) 40 92 064

E-mail: martaandric@yahoo.com
Konzultacije: srijeda, 11.00-12.30 ( online ili uživo uz prethodnu najavu e-mailom)

 

Web-administrator Katedre

dr. sc. Vjeran Kursar, izvanredni profesor

Soba: C-117
Email: vkursar@ffzg.hr
Tel: (01) 40 92 157
Konzultacije: četvrtak, 11-12.30

 

ISVU koordinator

Adrian Markotić, asistent
Soba: B-002
Tel.: (01) 4092 064
Email: adrian.markotic95@gmail.com
Konzultacije: utorak, 12.00-13.30 (uz prethodnu najavu e-mailom)

Satničarka

Milica Sturz, dipl. fil. , asistentica za arapski jezik

Soba: B-022
Tel: (01) 40 92 064
Email: msturz@m.ffzg.hr
Konzultacije: ponedjeljak, 17.45-18.30
                     petak, 13.15-14.00  ( online ili uživo uz prethodnu najavu e-mailom)

Knjižničarka

Tamara Bakran

Soba: knjižnica, 4. kat
Telefon: +385 1 40 92 207
E-mail: tbakran@ffzg.hr

Studentski predstavnici

1. godina

Jelena Crnogorac – predstavnica
jelenacrnogorac5@gmail.com

Mia Barić – zamjenica
miabaric10@gmail.com

2. godina

Anabel Musollaj – predstavnica
anabel.musollaj@gmail.com

Laura Lasan- zamjenica
laura.lasan1109@gmail.com

3. godina

Rutha Vulić – predstavnica
ruthek.vulic@gmail.com

Tatjana Podvezanec – zamjenica
tatjana.podvezanec@gmail.com

4. godina

Lorena Juršić- predstavnica
lorena.jursic@gmail.com

Tarik Hajdarević- zamjenik
tarik.hajdar1@gmail.com

5. godina

Nika Perasović – predstavnica
nikaperasovic@gmail.com

Lucija Žilić- zamjenica
lucija.zilic82vgmail.com