Obavijesti o obranama diplomskih radova

• četvrtak 29. veljače 2024. s početkom u 10h prostoriji F-307 studentica Petra Tirić branit će diplomski rad pod naslovom Europski jezični porfolio kao sredstvo razvoja vještine samoprocjene znanja francuskog jezika/Le portfolio européen des langues comme moyen de développer la compétence d’auto-évaluation des connaissances de la langue française pred povjerenstvom u sastavu: 1. prof. dr. sc. Ivana Franić 2. Vedrana Berlengi Kapušin, v. lekt. 3. doc. dr. sc. Andrea-Beata Jelić.

• utorak, 27. veljače 2024. s početkom u 13h dvorani F-310, studentica Tena Novačko branit će diplomski rad pod naslovom Izazovi usvajanja glagola ser i estar kod hrvatskih učenika španjolskog jezika/ Desafíos de los estudiantes croatas de ELE en la adquisición de los verbos SER y ESTAR pred povjerenstvom u sastavu: 1. dr. sc. Daša Grković, v. lekt. 2. Ana Gabrijela Blažević, asist. 3. doc. sr. sc. Andrea-Beata Jelić.

• U utorak, 30. siječnja 2024. s početkom u 12 sati u dvorani F-328, studentica Mirjana Tomić branit će diplomski rad pod naslovom Književno-povijesni osvrt na aferu Dreyfus u nastavi francuskoga kao stranoga jezika / Revue littéraire et historique de l’affaire Dreyfus dans l’enseignement du français langue étrangère pred povjerenstvom u sastavu: 1. izv. prof. dr. sc. Maja Zorica, 2. izv. prof. dr. sc. Naida-Mihal Brandl 3. prof. dr. sc. Ivana Franić.

• U utorak 30. siječnja 2024., s početkom u 10h30 sati u dvorani F326, studentica ANĐELA MALOČA branit će diplomski rad pod naslovom « L’écologie et les manuels de FLE » pred povjerenstvom u sastavu: 1. prof. dr. sc. Ivana Franić, 2. Vedrana Berlengi Kapušin, viša lektorica, 3. izv. prof. dr. sc. Gorana Bikić-Carić.

• U utorak, 12.12.2023. s početkom u 17h30 sati u dvorani F309, student/-ica NIKA KOMARIĆ branit će diplomski rad pod naslovom « Traduction d’une partie du roman King Konge Théorie de Virginie Despentes et analyse traductologique » pred povjerenstvom u sastavu: 1. viša lektorica dr.sc. Sanja Šoštarić, 2. red.prof. u miru dr.sc. Nenad Ivić 3. izv.prof.dr.sc. Maja Zorica (rođ. Vukušić).