Obavijesti o obranama diplomskih radova

• utorak 2. srpnja 2024. s početkom u 9.30 sati u prostoriji  A304, studentica Mihaela Husta branit će diplomski rad pod naslovom Uloga glazbe u razvijanju međukulturne kompetencije u nastavi španjolskog jezika pred povjerenstvom u sastavu: 1. dr. sc. Daša Grković, v. lekt., 2. Ana Gabrijela Blažević, asist., 3. doc. dr. sc. Andrea-Beata Jelić.
  • utorak 2. srpnja 2024. s početkom u 10.00 sati u prostoriji  A304, studentica Marija Renić branit će diplomski rad pod naslovom Uloga medija u procesu usvajanja španjolskog jezika kao stranog jezika pred povjerenstvom u sastavu: 1. dr. sc. Daša Grković, v. lekt., 2. Ana Gabrijela Blažević, asist., 3. doc. dr. sc. Andrea-Beata Jelić.
  • U utorak 2. srpnja 2024. s početkom u 11.00 sati u prostoriji  A304, studentica Mara Pasqualicchio branit će diplomski rad pod naslovom Uloga audiovizualnih materijala u razvoju komunikacijske kompetencije u španjolskom kao stranom jeziku pred povjerenstvom u sastavu: 1. dr. sc. Daša Grković, v. lekt., 2. Ana Gabrijela Blažević, asist., 3. doc. dr. sc. Andrea-Beata Jelić.
  • utorak 2. srpnja 2024. s početkom u 11.30 sati u prostoriji  A304, studentica Ivana Zambarlin branit će diplomski rad pod naslovom Uloga informacijske i komunikacijske tehnologije u poučavanju leksika španjolskog kao stranog jezika pred povjerenstvom u sastavu: 1. dr. sc. Daša Grković, v. lekt., 2. Ana Gabrijela Blažević, asist., 3. doc. dr. sc. Andrea-Beata Jelić.
  • U utorak, 18. lipnja 2024. s početkom u 12 sati u dvorani F-328, studentica Đana Aljinović branit će diplomski rad pod naslovom Usporedna analiza kulturnih sadržaja u udžbenicima francuskog i portugalskog kao stranog jezika / Analyse comparative des contenus culturels dans les manuels de français et de portugais langue étrangère pred povjerenstvom u sastavu: 1. izv. prof. dr. sc. Gorana Bikić-Carić, 2. doc. dr. sc. Majda Bojić, 3. prof. dr. sc. Ivana Franić.

• U četvrtak, 20. lipnja 2024. s početkom u 12 sati u dvorani F-328, studentica Irena Vuleta branit će diplomski rad pod naslovom Razvoj međukulturne kompetencije u osnovnoj školi – analiza odabranih metoda učenja francuskoga kao stranoga jezika / Développer la compétence interculturelle à l’école primaire : analyse des méthodes d’enseignement/apprentissage du FLE pred povjerenstvom u sastavu:1. prof. dr. sc. Bogdanka Pavelin Lešić, 2. izv. prof. dr. sc. Lidija Orešković Dvorski, 3. prof. dr. sc. Ivana Franić.