Osnove sociološke statistike (dvopredmetni studij) – raspored polaznika po grupama (vježbe)

OSS vjezbe 2019-2020 – raspored po grupama

NAPOMENA: Studenti se ovim rasporedom moraju ravnati prilikom definiranja svojeg rasporeda pohađanja nastave iz drugih kolegija. Dodijeljena grupa u kojoj pohađaju vježbe iz ovog kolegija može se promijeniti uz potvrdu o koliziji s terminom održavanja nastave iz drugog obaveznog kolegija koji su ovaj semestar upisali, a za koji nije bilo moguće birati alternativni termin. Grupa se može promijeniti i kroz zamjenu s nekim od polaznika iz ostalih grupa, uz obavijest o imenima u paru koji to čini. Studenti koji trebaju upisati ovaj kolegij a ne nalaze se na popisu, neka se što prije jave predmetnom nastavniku (ilandrip@ffzg.hr).