ODLUKA O DODJELI GODIŠNJE NAGRADE „KREŠIMIR KUFRIN“

Temeljem odluke Vijeća Odsjeka za sociologiju donesene na sjednici održanoj 30. lipnja 2021., Povjerenstvo za dodjelu godišnje nagrade „Krešimir Kufrin“ za najbolji studentski rad donosi

ODLUKU O DODJELI GODIŠNJE NAGRADE „KREŠIMIR KUFRIN“ ZA NAJBOLJI STUDENTSKI RAD ZA AKADEMSKU 2020./2021. GODINU

Godišnja nagrada „Krešimir Kufrin“ za najbolji studentski rad za akademsku 2020./2021. godinu dodjeljuje se radu pod naslovom „Uloga nacionalnih socijalnih država u očuvanju i zaštiti socijalnih vrijednosti u kontekstu neoliberalnog globalnog poretka“ autora Domenika Kvartuča i Valentina Kuzelja.

Nagrada se sastoji od Plakete i novčane nagrade u iznosu od 1,000 (tisuću) kuna koja se dodjeljuje iz sredstava Odsjeka.