Natječaj za naslovnicu studentskog časopisa

Klub studenata sociologije Diskrepancija otvorio je natječaj za naslovnicu i korice novog broja svojeg časopisa pod tematom “2020 u retrospektivi: društvene posljedice pandemije”.
Pozivamo zainteresirane studentice i studente grafičkog dizajna, primijenjenih umjetnosti, ali i svih ostalih smjerova, da svoj prijedlog grafičkih rješenja korica pošalju na diskrepancija@gmail.com do 1. veljače 2021.g. Komisija će potom izabrati najbolji rad i objaviti pobjednika natječaja 15. veljače.
Za pobjednički rad predviđena je novčana nagrada od 300kn, kreditiranje u impressumu, i tiskani primjerak novog broja časopisa.
Tehničke informacije:
Primat dajemo crno-bijelim vizualnim rješenjima, ali ćemo uzeti u obzir i one u boji. Format naslovnice je A5. Naslovnica mora sadržavati službeni naziv (2020 u retrospektivi: društvene posljedice pandemije) i broj izdanja (no. 17, vol. 25), a na hrptu ponovno broj izdanja te natpis “Diskrepancija”.
Veselimo se prijavama i kreativnoj interdisciplinarnoj suradnji!
Uredništvo časopisa Diskrepancija