Poziv na predstavljanje knjige ‘Innovation Culture in Crony Capitalism. Does Hofstede’s Model Matter?’

Poštovane kolegice i poštovani kolege,

iznimno nam je zadovoljstvo uputiti Vam pozivnu notu na javno predstavljanje knjige dr. sc. Jadranke Švarc, znan. savjetnice i prof. dr. sc. Jasminke Lažnjak ‘Innovation Culture in Crony Capitalism. Does Hofstede’s Model Matter?’ (Zagreb, Institut društvenih znanosti „Ivo Pilar“, 2017., 236 str.) koje će se u suorganizaciji Sekcije „Društvo, ekonomija, rad“ Hrvatskoga sociološkog društva i Knjižnice i čitaonice Bogdana Ogrizovića u okviru ovogodišnjeg izdanja serije pod naslovom „Sociologija dijaloga – društvene teme u srcu grada“ održati u srijedu 17. 1. 2018. u 18 h u Knjižnici i čitaonici Bogdana Ogrizovića (Preradovićeva 5, Zagreb).

Odgovarajuće prigodno slovo o knjizi će iznijeti odnosno pojedine aspekte ovoga djela tematizirati:

Prof. dr. sc. Vjeran Katunarić; recenzent
(Odjel za sociologiju Sveučilišta u Zadru, Zadar)

Prof. dr. sc. Slavica Singer, prof. emer.; recenzentica
(Ekonomski fakultet Sveučilišta u Osijeku, Osijek)

Doc. dr. sc. Ivan Burić
(Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb)

Izv. prof. dr. sc. Jasminka Lažnjak; autorica
(Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb)

Dr. sc. Jadranka Švarc, znan. savjetnica; autorica
(Institut društvenih znanosti „Ivo Pilar“, Zagreb)