Kolegij Feminističke teorije i pokreti – seminarska nastava

Poštovane kolegice i kolege,

mole se svi koji nemaju seminarsku temu da što prije dođu na konzultacije kod doc. dr. sc. Ksenije Klasnić (srijedom 9.30 – 11.00h u C-021). Izvanredno otvaram i termin za dodjelu seminara u petak 11. listopada 2019. od 10 do 11h u C-021. Što prije dođete, imate veći izbor seminara.

U tablici u prilogu je naznačena seminarska grupa u koju su studenti i studentice raspoređeni, kao i naznake tko još nema seminarsku temu.

Tko još nije, neka se što prije ulogira na kolegij Feminističke teorije i pokreti na Omegi zbog pravovremenog dobivanja relevantnih informacija koje se distribuiraju putem Omega sustava.

Seminarska nastava po grupama počinje u ponedjeljak 14. listopada 2019. U tom terminu još neće biti seminarskih izlaganja, već diskusija na odabrane teme.

Seminarska izlaganja studenata i studentica počinju od 21. listopada 2019.

U grupi A 21. listopada seminarsko izlaganje trebaju održati: Martina Čavlović (Castells, 2002) i Lucija Marić (Ritzer, 1997 i Milić, 2011).

U grupi B uvodni seminari još nisu dodijeljeni pa će raspored biti obavljan naknadno.

Za sve ostale termine seminarskih izlaganja za obje seminarske grupe raspored će biti objavljen na Omegi tijekom sljedećeg tjedna.

FTP 1920_P_O_P_I_S – RASPORED PO GRUPAMA 10.10.2019