Klub studenata klasične filologije Initium – obavijest o početku rada udruge

S veseljem dijelimo obavijest o početku rada Udruge studenata klasične filologije. Cilj je Udruge ostvarivanje obrazovnih, društvenih, kulturnih i drugih interesa studenata, promicanje klasične filologije kao struke, doprinosa modernog i autonomnog Sveučilišta kao i sudjelovanje u uspostavi slobodnog, demokratskog, tolerantnog, socijalno-pravednog i nenasilnoga društva.

Kako bi što uspješnije ostvario zadane ciljeve, Klub će, samostalno ili u suradnji s drugim fakultetskim udrugama, priređivati različita stručna događanja koja tematski pripadaju području klasične filologije (radionice, seminari, skupovi…), pomagati studentima u ostvarivanju njihovih prava i pružati im mogućnost samorazvoja radom u Klubu.

Ako trenutno puno vremena provodite u A208, ako ste već diplomirali klasičnu filologiju ili vas jednostavno zanima antička kultura, način življenja i književnost, pridružite nam se.

Statut udruge nalazi se na poveznici Statut_KSKF_Initium.

Članovi udruge na raspolaganju su za sva pitanja, nedoumice, prijedloge i ideje.

Kontakti:
mail: initium753@gmail.com