Kontakti

Adresa Odsjeka 
Odsjek za klasičnu filologiju
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 3
10 000 Zagreb

Tajnica Odsjeka
Marica Živko
ured: B-313 | vrijeme primanja: pon-pet 10:00-12:00, 13:00-15:00
tel: +385 1 409 2096 | e-mail: mzivko@ffzg.unizg.hr ili klasicna.filologija@ffzg.unizg.hr


Ostali kontakti

Pročelnik Odsjeka  dr. sc. Neven Jovanović
Zamjenica pročelnika Odsjeka dr. sc. Irena Bratičević
ISVU koordinator za preddiplomski studij Teo Radić
ISVU koordinatorica za diplomski studij dr. sc. Irena Bratičević
ECTS koordinator dr. sc. Vladimir Rezar
Koordinator za međunarodnu razmjenu dr. sc. Vladimir Rezar
Satničar Teo Radić
Knjižničarka Zbirke za klasičnu filologiju Željka Salopek
Web-administratorica dr. sc. Nina Čengić

STUDENTSKI PREDSTAVNICI:

GRČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • 1. godina preddiplomskog studija: predstavnik Luka Šop (lsop1914@gmail.com) i zamjenik Mateo Cader (mateo.cader@gmail.com)
  • 2. godina preddiplomskog studija: predstavnik Bruno Čiček (cicekbruno239@gmail.com)
  • 3. godina preddiplomskog studija: predstavnik Mark Malović (markmalovic2@gmail.com) i zamjenica Marta Kontić (konticmarta@gmail.com)
  • 4. godina preddiplomskog studija: predstavnik Lovre Katić (lovrekatic@gmail.com) i zamjenica Veronika Bihar (vbihar@ffzg.hr)
  • 1. godina diplomskog studija: : predstavnik Petar Soldo (petar.stjepan.soldo@gmail.com)

LATINSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • 1. godina preddiplomskog studija: predstavnik Matko Mikić (maredevil@gmail.com) i zamjenica Julija Kaselj (jkaselj@ffzg.hr)
  • 2. godina preddiplomskog studija: predstavnica Matea Tunjić (mateatunjic90@gmail.com) i zamjenik Emanuel Knjaz (emanuelknjaz@gmail.com)
  • 3. godina preddiplomskog studija: predstavnica Marta Kontić (konticmarta@gmail.com) i zamjenica Dora Lončina (l.dora2403@gmail.com)
  • 4. godina preddiplomskog studija: predstavnica Veronika Bihar (vbihar@ffzg.hr) i zamjenik Andrija Vrdoljak (andrija.vrdoljak1@gmail.com)
  • 1. godina diplomskog studija: predstavnik Petar Soldo (petar.stjepan.soldo@gmail.com) i        zamjenica Ema Ivanković (ema.ivankovic97@hotmail.com)