Obavijest o izvođenju nastave na kolegijima prof. Raffaelli

Sintaksa
Predavanja iz Sintakse održavat će se na daljinu, s povremenim semestralnim održavanjima u živo ovisno o okolnostima, a u skladu s epidemiološkim mjerama. Seminari iz Sintakse održavat će se uživo u dvije seminarske grupe, a prema potrebi održavat će se na daljinu.

Temelji kognitivne lingvistike
Predavanja iz TKL-a održavat će se isključivo na daljinu, a seminarska nastav će se načelno održavati na daljinu, a po potrebi uživo.

Kognitivna lingvistika
Predavanja će se održavati isključivo na daljinu.

Kognitivna sintaksa i semantika
Predavanja i seminari iz Kognitivne sintakse i semantike održavat će se na daljinu, s povremenim semestralnim održavanjima uživo ovisno o okolnostima, a u skladu s epidemiološkim mjerama.

Prvi susret (u tjednu od 12. 10.) sa studentima iz navedenih kolegija održat će se uživo u predviđenim nastavnim terminima. O rasporedu dolazaka s obzirom na epidemiološke mjere studenti će biti pravodobno obaviješteni. Raspored studenata po određenim terminima ovisi o broju upisanih na spomenute kolegije.