Kontakti

Tajnica Odsjeka:
Stella Mijatović
Ured: C022
Vrijeme primanja: ponedjeljak – petak 10:00 – 12:00
Telefon: 01/ 4092-043
e-mail adresa: smijatov@ffzg.hr


Pročelnik Odsjeka:
Krešimir Šojat
Vrijeme primanja: petkom od 8.30 do 9.30 sati
Ured: B323
Telefon: 01/ 4092-063
e-mail adresa: kresimir.sojat@ffzg.hr


Zamjenik pročelnika:
Božo Bekavac
Vrijeme primanja: četvrtkom od 14 do 15 sati
Ured: B024
Telefon: 01/ 4092-066
e-mail adresa: bbekavac@ffzg.hr


ISVU koordinatorica za preddiplomske studije:
Ivana Simeon
Vrijeme primanja: srijedom od 10.30 do 11.30 sati
Ured: B302
Telefon: 01/ 4092-142
e-mail adresa: isimeon@ffzg.hr


ISVU koordinatorica za diplomske studije:
Martina Sekulić Sović
Vrijeme primanja: ponedjeljkom od 13 do 14 sati
Ured: B003
Telefon: 01/ 4092-046
e-mail adresa: msekulic@ffzg.hr


Erasmus koordinatorica:
Jana Jurčević
Vrijeme primanja: petkom od 11.30 do 13.00 sati
Ured: B005
Telefon: 01/ 4092-048
e-mail adresa: jjurcevi@ffzg.hr


ECTS koordinatorica:
Jana Jurčević
Vrijeme primanja: petkom od 11.30 do 13.00 sati
Ured: B005
Telefon: 01/ 4092-048
e-mail adresa: jjurcevi@ffzg.hr


Koordinatorica upisa na diplomski studij:
Martina Sekulić Sović
Vrijeme primanja: ponedjeljkom od 13 do 14 sati
Ured: B003
Telefon: 01/ 4092-046
e-mail adresa: msekulic@ffzg.hr


Satničarka Odsjeka:
Daniela Katunar
Vrijeme primanja: utorkom od 11 do 12 sati
Ured: B024
Telefonski broj: 01/ 4092-066
e-mail adresa: dkatunar@ffzg.hr


Knjižničarka Odsjeka:
Sanja Bezlaj Ilijić
4. kat Knjižnice
Telefon: 01/ 4092-207
e-mail adresa: silijic@ffzg.hr


Studentski predstavnici:

Prva godina – Robert Zuljani – rzuljani@ffzg.hr <mailto:rzuljani@ffzg.hr>

Druga godina – Kristian Peter – kristian.peter3@gmail.com  <mailto:kristian.peter3@gmail.com>

Treća godina – Sven Kezele – talasilutanja@gmail.com <mailto:talasilutanja@gmail.com>

Četvrta godina – Karlo Mužek – karlomuzek@gmail.com <mailto:karlomuzek@gmail.com>

Peta godina – Beata Kovačević – bekovace@ffzg.hr <mailto:bekovace@ffzg.hr>


Web-administrator:
Davor Krsnik
e-mail adresa: dkrsnik@ffzg.hr