Povelja Filozofskoga fakulteta dodijeljena prof. Darku Novakoviću

Veselimo se što vas možemo obavijestiti da je prof. dr. sc. Darko Novaković, od ove godine umirovljeni član Odsjeka za klasičnu filologiju, jedan od dvojice ovogodišnjih dobitnika Povelje Filozofskoga fakulteta.

Povelja Filozofskoga fakulteta najviše je javno priznanje koje se dodjeljuje za posebne uspjehe na unapređenju znanstvenoga i nastavnoga rada, za izvanredan doprinos u humanističkim i društvenim znanostima i širenju ugleda Fakulteta te promicanju humanističke misli, a dodjeljuje se istaknutim znanstvenicima i nastavnicima Fakulteta kao nagrada za sveukupan rad (životno djelo).

Nagrada će našem profesoru, kao i ostalim dobitnicima nagrada Fakulteta, biti dodijeljena na svečanoj sjednici povodom Dana Fakulteta 19. listopada 2018.

Čestitamo prof. Novakoviću, a sve studente i prijatelje Odsjeka pozivamo na svečanu proslava Dana fakulteta u petak, 19. listopada u 12 sati u dvorani D VII. To je naš dan i proslavimo ga zajedno.