Znaš da ništa ne znaš? – održan pub kviz u organiziaciji KSFK “Initium”

S veseljem dijelimo izvještaj o pub kvizu održanom 18. siječnja 2023. u organizaciji Kluba studenata klasične filologije “Initium”, u prostoru Kluba studenata Filozofskog fakulteta. Na kvizu u poznavanju antičke kulture i civilizacije pod nazivom “Znaš da ništa ne znaš?” natjecalo se deset ekipa, a za sve je to bila prilika naučiti nešto novo. Članovi Kluba “Initium” zaključili su da se ovako uspješan, zabavan i dobro posjećen pub kviz svakako treba ponoviti!

Čestitamo pobjednicima na prvom antičkom kvizu u organizaciji Kluba “Initium”. Kako bi svi ostali zainteresirani na vrijeme uhvatili priliku za sljedeće druženje, pratite obavijesti na stranicama kluba.

Srdačno,

Vjekoslava Margetić – KSKF “Initium”

Kako je to izgledalo i kako su se proveli sudionici pub kviza možete vidjeti na Instagram stranici Kluba, @initium_753.