Daily Archives: 06.11.2017.

POZIVNICA – Predstavljanje Nacionalne strategije čitanja

Poštovani,

čast nam je pozvati Vas na predstavljanje Nacionalne strategije poticanja čitanja te kampanjaRođeni za čitanje i Čitaj mi u suradnji s Hrvatskim čitateljskim društvom.

Predstavljanje će se održati u sklopu ovogodišnjeg Interlibera u srijedu, 8. studenoga 2017., s početkom u 12 sati na središnjoj pozornici izložbenog prostora Školske knjige, Paviljon 5, na Zagrebačkom velesajmu u Zagrebu.

Na predstavljanju i okruglom stolu o čitanju sudjelovat će:

Maja Zrnčić, koordinatorica Povjerenstva za izradu NSPČ-a pri Ministarstvu kulture,

prim. mr. sc. Marija Radonić, voditeljica Pedijatrijskog odjela Opće bolnice Dubrovnik,

dr. sc. Anita Peti Stantić, Pročelnica Odsjeka za južnoslavenske jezike i književnosti, članica ELN/COST mreže,

Snježana Berak, Predsjednica Hrvatskoga čitateljskog društva,

Miroslav Mićanović, pisac, pjesnik, kritičar i urednik, voditelj programa Pisci na mreži i Čitamo i pišemo s piscem u stanu pisca,

Snježana Marić, glavna urednica časopisa Smib.

Predstavljanje i okrugli stol o čitanju vodit će urednica Emica Calogjera Rogić.

Zahvaljujemo na Vašem dolasku.

Srdačan pozdrav,

Vaša Školska knjiga

PROMJENA TERMINA KONZULTACIJA – PROF. ANITA PETI-STANTIĆ

Prof. Peti-Stantić u sljedeća će dva tjedna, zbog službene spriječenosti, umjesto u srijedu u predviđenom terminu, konzultacije održati u srijedu 8. 11. u 8.00 i u utorak, 14.11. u 14.00. Nakon toga se konzultacije dalje održavaju prema objavljenom rasporedu. Kao i uvijek, studenti se profesorici mogu javiti elektronskom poštom.