Daily Archives: 13.03.2019.

Poziv na predavanje

Dr. sc. Ana Vasung održat će u utorak, 19. ožujka 2019., u 14,00 sati u dvorani A 302 Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivana Lučića 3, nastupno predavanje pred nastavnicima, studentima i Stručnim povjerenstvom, u vezi s izborom u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u znanstvenom području: Humanističke znanosti, znanstvenom polju: Filologija, znanstvenoj grani: slavistika, na Katedri za bugarski jezik i književnost na Odsjeku za južnoslavenske jezike i književnosti. Tema nastupnog predavanja je: “Strategije prevođenja frazema (u prijevodima s bugarskoga na hrvatski jezik)”.

Marijana Bijelić – obavijest

“U četvrtak 14.3.2019. nastava iz kolegija “Bugarska književnost od početka 20. stoljeća do 1945. iznimno će se održavati u prostoriji C 20 jer će se u prostoriji A 302 u istom terminu održavati sjednica Odsjeka za južnoslavenske jezike i književnosti.”