OBAVIJEST O ISPITNIM ROKOVIMA I KONZULTACIJAMA

Prof. dr. Anita Peti-Stantić zbog nedostatka interesa spojit će ispitni rok predviđen 26.8.2016. s redovitim ispitnim rokom 7.9.2016. Profesorica moli studente koji eventualno ne mogu doći na taj rok da joj se jave elektronskom poštom. Svi ostali ispitni rokovi u rujnu održat će se prema predviđenom rasporedu.

Profesorica Peti-Stantić održavat će konzultacije srijedama od 11.00 u B-218, i to 7., 14. i 21. 9. 2016. Za sve ostale termine profesorica također moli da joj se jave elektronskom poštom.

Profesorica Peti-Stantić zbog sudjelovanja na simpoziju će biti odsutna u zadnjem tjednu rujna, tako da u tom razdoblju neće biti moguće obaviti administrativne potrebe za koje je nužna njezina prisutnost pa se moli studente da vode računa o tome da sve potrebno jave na vrijeme.