OBAVIJEST O SASTANKU SA STUDENTIMA PRVE GODINE PREDDIPLOMSKOG I DIPLOMSKOG STUDIJA JUŽNE SLAVISTIKE

Sastanak nastavnika sa studentima prve godine preddiplomskog studija južne slavistike održat će se u srijedu, 4. listopada 2017. godine u 11.00 u dvorani A-118. Mole se svi studenti upisani u studij južne slavistike da dođu na sastanak.

Sastanak sa novoupisanim studentima diplomskog studija južne slavistike održat će se u srijedu, 4. listopada 2017. godine u 12.00 u dvorani A-118.

Uz to, pozivamo i sve ostale studente preddiplomskog i diplomskog studija koji žele razjasniti bilo kakve nedoumice vezane uz studij, uvjete, upisivanje kolegija i slično, da dođu na sastanak 4. listopada 2017. u 12.30. u dvorani A-118.

Redovita nastava će, kao što je objavljeno na stranici Filozofskog fakulteta, započeti u ponedjeljak, 9. listopada 2017. prema rasporedu.

Veselimo se novoj akademskoj godini i druženju s vama!