Daily Archives: 22.02.2019.

Predaja diplomskog/magistarskog rada

Konačna verzija rada je verzija koju je odobrio mentor i koju student predaje kako bi pristupio obrani rada pred komisijom. Na prijedlog komisije konačna se verzija može doraditi nakon obrane.
Studenti koji žele diplomirati do kraja ljetnog semestra tekuće akademske godine (do sredine srpnja) konačnu verziju rada moraju predati mentoru do 15. lipnja. Studenti koji žele diplomirati do kraja tekuće akademske godine (do kraja rujna) konačnu verziju rada moraju predati mentoru najkasnije do 15. srpnja.
Završnu verziju diplomskog/magistarskog rada studenti su dužni predati u roku od 30 dana nakon obrane rada.

Ostale informacije, obrasci i upute vezane uz diplomski/magistarski rad se mogu naći u izborniku desno: Diplomski rad.