Obavijest za studente

Zbog održavanja studentskoga simpozija Jučer, danas, sutra – slavistika te bugarsko-hrvatskoga slavističkog susreta na Odsjeku se ovoga tjedna (osim ako s nastavnicima nije drugačije dogovoreno) ne može održavati redovna nastava zbog zauzetosti nastavnika i prostorija. Pozivaju se studenti da kao volonteri pomognu članovima Kluba A-302 u organizaciji skupa i druženju sa studentima, a ostali studenti pozivaju se da u što većem broju slušaju izlaganja naših gostiju i aktivno se uključe u rasprave (simpoziji će se održavati u Konferencijskoj dvorani knjižnice, u A-302 te u D-I).                                                                                                                                                                                                      Iz Odsjeka.