Izbori za studentskog/u predstavnika/icu i zamjenika/icu na studiju latinskog jezika i književnosti održavaju se putem sustava Omega na svim godinama preddiplomskog i diplomskog studija u isto vrijeme. Izbori započinju u ponedjeljak,  9. studenog 2020. u 12:00  i traju do srijede, 11. studenog 2020. u 12:00. U tom period studenti će moći pristupiti anketi u kojoj se nalaze studentski predstavnici i zamjenici za njihovu godinu. Moguće je odabrati samo jednu osobu za funkciju predstavnika/ice te jednu za funkciju zamjenika/ice. U obje je kategorije moguće izabrati opciju sudržan/a. Svi glasovi bit će anonimni, a rezultati će se objaviti po završetku izbora.

Za sve probleme, nejasnoće i pitanja studenti se mogu javiti na mail mateatunjic90@gmail.com