Dnevni arhivi: 21/05/2018

OBAVIJEST STUDENTIMA I NASTAVNICIMA HISPANISTIKE

Dana 30. svibnja u 11h gostovat će na kolegiju “Afirmacija hispanskoameričke književnosti u svijetu” (obvezatni kolegij na 3. godni studija) Dr. sc. Gabriel Antonio Castillo Fadic, profesor na Pontificia Universidad Católica de Chile i ravnatelj tamošnjeg Instituta za estetiku. Tema njegovog predavanje je:

Mito de origen, mitos nacionales. Construcciones de imaginario en las artes iberoamericanas del siglo XX.

Predavanje je obvezatno za sve studente 3 godine studija i odvijat će se u predavaonici A – 209. To predavanje ujedno je i zadnje predavanje na tom kolegiju u ljetnom semestru, a u dogovoru sa studentima se prebacuje sa 7. lipnja na 30. svibnja zbog termina boravka predavača u Zagrebu. Svi ostali studenti i profesori također su srdačno pozvani na ovo predavanje.