Nastavnici

STALNO ZAPOSLENI

Predstojnica Katedre za francuski jezik: dr.sc. Bogdanka Pavelin Lešić, izv.prof.
Ured: F 325 tel: 01/4092-337
Vrijeme primanja:
ZIMSKI SEMESTAR: ponedjeljak 11.00-12.00
LJETNI SEMESTAR: ponedjeljak 13.00-14.00
E-mail: bpavelin@ffzg.hr

Predstojnik Katedre za francusku književnost: dr.sc. Nenad Ivić, red. prof.
Ured: F 308 tel: 01/4092-331
Vrijeme primanja: četvrtak 10-12
E-mail: nivic@ffzg.hr

Predstojnik Katedre za romansku lingvistiku: dr.sc. Dražen Varga, izv. prof.
Ured: F 327 tel: 01/4092-316
Vrijeme primanja: Tijekom ispitnog roka utorkom, 12.30-14.00.
E-mail: dvarga@ffzg.hr

Vedrana Berlengi, lektorica
Ured
: F 307 tel: 01/4092-344
Vrijeme primanja: ponedjeljak 11:15-12:15
E-mail: vedrana.berlengi@ffzg.hr, vedrana.berlengi@gmail.com

dr.sc. Gorana Bikić-Carić, viša lektorica
Ured: F 326 tel: 01/4092-317
Vrijeme primanja u rujnu:
1. 9. od 10.30 do 11.30
6. 9. od 14 do 15
12. 9. od 12 do 13
19. 9. od 14 do 15
26. 9. od 11 do 12
E-mail: gbcaric@ffzg.hr

dr. sc. Darja Damić Bohač, viša lektorica
Ured: F 325 tel: 4092-337
Vrijeme primanja: utorak 12.30-14
E-mail: ddbohac@ffzg.hr

dr.sc. Ivana Franić, izv. prof.
Ured: F 328 tel: 01/4092-315
Vrijeme primanja: petak 12-14
e-mail: ifranic1@ffzg.hr

dr.sc. Marinko Koščec, docent
Ured: F 326 tel: 01/4092-317
Vrijeme primanja: srijeda 15.30-17.00
E-mail: mkoscec@ffzg.hr

dr.sc. Evaine Le Calvé Ivičević, viša lektorica
Ured: F 327 tel: 01/4092-316
Vrijeme primanja: četvrtak 13-16
E-mail: eivicevi@ffzg.hr
levaine@hotmail.com

dr.sc. Lidija Orešković Dvorski, docentica
Ured: F 328 tel: 01/4092-315
Vrijeme primanja: utorak 14-15
E-mail: lodvorsk@ffzg.hr

dr.sc. Marija Paprašarovski, viša lektorica
Ured: F 326 tel: 01/4092-317
Vrijeme primanja: srijeda 14.00-15.00
E-mail: marija.paprasarovski@ffzg.hr

Marta Petrak, asistentica-stipendistica
Ured: F 328 tel: 01/4092-315
Vrijeme primanja: srijeda 11-12
E-mail: mpetrak@ffzg.hr

dr.sc. Sanja Šoštarić, viša lektorica
Ured: F 307 tel: 01/4092-344
Vrijeme primanja: utorak 15.30-16.30
E-mail: sanja.sostaric@ffzg.hr

dr.sc. Maja Zorica, docentica
Ured : F 309 tel: 01/4092-304
Vrijeme primanja: petak 11.00-12.00
E-mail: mzorica@ffzg.hr

VANJSKI SURADNICI

dr.sc. Tomislava Bošnjak Botica, lektorica
Ured: F 327 tel: 01/4092-316
Vrijeme primanja: po dogovoru
E-mail: tbosnjak@ihjj.hr

dr.sc. August Kovačec, red. prof. u miru i professor emeritus
Ured: F-305 tel: 01/4092-343
Vrijeme primanja: srijeda 9-10
E-mail: august.kovacec@inet.hr

dr.sc. Ingrid Šafranek, red. prof. u miru
Ured: F 309 tel: 01/4092-304
Vrijeme primanja: petak 14.30-15.30
E-mail: ingrid.safranek@ffzg.hr

dr.sc. Jere Tarle, izv. prof. u miru
Ured: F 307 tel: 01/4092-344
Vrijeme primanja: po dogovoru
E-mail: jtarle@ffzg.hr

dr.sc. Yvonne Vrhovac, red. prof. u miru
Ured: F 328 tel: 01/4092-315
Vrijeme primanja: po dogovoru
E-mail: yvonne.vrhovac@zg.t-com.hr

STRANI LEKTORI

Sarah Yigit, francuska ugovorna lektorica
Ured: F 324 tel: 01/4092-339
Vrijeme primanja: srijeda 14.00-15.00
E-mail: sarahyigit@gmail.com

Julie Delmet, francuska ugovorna lektorica
Ured: F 324 tel: 01/4092-339
Vrijeme primanja: četvrtak 11.00-12.00
E-mail: julie.delmet@gmail.com

Julie Bohec, francuska ugovorna lektorica
Ured: F 324 tel: 01/4092-339
Vrijeme primanja: srijeda 09.30-10.30
E-mail: bohecjulie@yahoo.fr