Dnevni arhivi: 18/09/2019

UVJETI ZA UPIS NA DIPLOMSKI STUDIJ ŠPANJOLSKOGA JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI U AK. GODINI 2019/20.

Prijave za upis studenata na diplomski studij španjolskoga jezika i književnosti (razredbeni i kvalifikacijski postupak) primat će se u četvrtak, 26. rujna 2019. od 10 do 12 sati u F310 (dr. sc. Maša Musulin).

Studenti koji su planirali upisati diplomski studij ove godine, ali do 26. rujna neće imati ispunjene sve uvjete za upis, neka se također jave prof. Musulin u navedenom terminu.

Kvote za upis studenata:

• nastavnički smjer – 15
  • prevoditeljski smjer – 10
  • znanstveni smjer (modul književnost i modul lingvistika) – 25

Kriteriji za upis studenata:

• u slučaju da je broj prijavljenih na pojedinom diplomskom studiju veći od predviđene kvote, studenti će biti rangirani prema ukupnom prosjeku ocjena na preddiplomskom studiju španjolskoga jezika i književnosti (ako dvoje studenata ima isti prosjek ocjena uzimat će se u obzir ukupan prosjek ocjena na obje studijske grupe);
  • ukoliko student ne može upisati željeni smjer zbog prosjeka ocjena, ima mogućnost prijaviti se na jedan od smjerova na kojemu je još preostalo slobodnih mjesta.