Dnevni arhivi: 06/09/2020

Obavijest o obrani diplomskog rada

U utorak 8. rujna 2020. s početkom u 9:30 sati studentica Petra Kukić branit će diplomski rad naslovljen Biblijski i vjerski motivi u djelima Sto godina samoće i O ljubavi i drugim nečistim silama Gabriela Garcíje Márqueza. Obrana će se održati preko aplikacije BigBlueButton pred povjerenstvom u sastavu: 1. doc. dr. sc. Maja Zovko, 2. dr. sc. Gordana Matić, v. asist., 3. red. prof. dr. sc. Mirjana Polić Bobić (mentor).

Obavijest o obrani diplomskog rada

U utorak 8. rujna 2020. s početkom u 8:00 sati studentica Maja Kocijan branit će diplomski rad naslovljen Osobno tumačenje povijesti Meksika: Los recuerdos del porvenir Elene Garro. Obrana će se održati preko aplikacije BigBlueButton pred povjerenstvom u sastavu: 1. doc. dr. sc. Maja Zovko, 2. dr. sc. Gordana Matić, v. asist., 3. red. prof. dr. sc. Mirjana Polić Bobić (mentor).