Dnevni arhivi: 10/11/2020

Obavijest za studente i studentice Rumunjskog jezika i književnosti

Izbori za studentske predstavnike/ce na studiju Rumunjskog jezika i književnosti održat će se putem sustava Omega u kolegiju “Izbori za studentske predstavnike na Katedri za Rumunjski jezik i književnosti” u razdoblju od 10.11. u 22:00 sati do 12.11. u 22:00 sati. Svi studenti dužni su odazvati se na to i izjasniti se u svom odabiru.

U tom periodu  moći ćete pristupiti anketi u kojoj su kandidatkinje/i za predstavnice/ke i zamjenice/ke za vašu godinu. Moguće je odabrati samo jednu osobu za funkciju predstavnice/ka i jednu za funkciju zamjenice/ka (NUŽNO je dati glas za obje funkcije). U obje kategorije se možete izjasniti kao suzdržane/i. Vaši glasovi bit će anonimni.

Kolegice i kolege koji su upisali apsolventsku godinu studija mogu glasovati za kandidatkinje/te na 3. godini preddiplomskog ili 2. godini diplomskog (ovisno o tome jesu li upisali apsolventsku godinu preddiplomskog ili diplomskog studija). Razmješteni ste već u grupe unutar kolegija.

Rezultati izbora će biti objavljeni što prije, dakle već u petak.

Srdačan pozdrav

Zvonimira Fegić, (zfegic@ffzg.hr), koordinatorica izbora za studentske predstavnice/ke na katedri Rumunjskog jezika i književnosti