Dnevni arhivi: 10/02/2023

Obavijest studentima treće godine preddipl. studija španjolskog jezika i književnosti

Kao i svake godine početkom ožujka odabiru se teme za završne radove. Temu odabirete kod jedne od sljedećih mentorica za navedena područja:

KNJIŽEVNOST:

izv. prof. dr. sc. Maja Zovko: španjolska književnost, hispanskoamerička književnost od 16. do 19. stoljeća;
doc. dr. sc. Gordana Matić: hispanska kultura i civilizacija, hispanskoamerička književnost.

JEZIKOSLOVLJE:

sc. Maša Musulin: fonologija, leksikologija, sociolingvistika;
sc. Bojana Mikelenić: morfologija, sintaksa, korpusna lingvistika;
sc. Daša Grković: morfologija, sintaksa, semantika;
Ana María Valencia Spoljaric: morfologija, sintaksa.

Svaka mentorica može mentorirati najviše 5 studenata. Molimo studente koji žele sami predložiti temu da se jave mentorici kod koje bi htjeli pisati rad najkasnije do 23. veljače, isključivo s prijedlogom teme. Studenti koji nemaju osmišljenu temu, moći će je odabrati početkom ožujka, kada će se održati i sastanak u vezi završnog rada, nakon kojega će biti objavljen popis tema koje će studenti odabirati metodom najbrži prst.