Obavijest o obranama diplomskog rada

U ponedjeljak 28. rujna 2020. u 17:00 sati studentica Mirna Bičanić branit će diplomski rad naslovljen Vulgarni latinski na epigrafskim spomenicima u Daciji u usporedbi s rumunjskim. Obrana će se održati preko aplikacije BigBlueButton pred povjerenstvom u sastavu: 1. red. prof. Dražen Varga, 2. izv. prof. Vladimir Rezar, mentor (Odsjek za klasičnu filologiju) 3. doc. dr. sc. Gorana Bikić-Carić (komentor).

U utorak 29. rujna 2020. u 11:00 sati studentica Tamara Mančić branit će diplomski rad naslovljen Usporedba jezičnih obilježja židovskošpanjolskog i kastiljskog na odlomcima iz prijevoda ‘Malog princa’ Antoinea de Saint-Exupéryja. Obrana će se održati preko aplikacije BigBlueButton pred povjerenstvom u sastavu: 1. mr. sc Daša Grković, viša lektorica, 2. Bojana Mikelenić, asistentica-stipendistica 3. doc. dr. sc. Gorana Bikić-Carić (mentor).