Obavijest o volontiranju studenata na konferenciji Romanistika 100

Volontiranje studenata na konferenciji Romanistika 100

Mole se studenti zainteresirani za volontiranje na konferenciji Romanistika 100, koja će se održati od 15. do 17. studenog, da se jave u tajništvo Odsjeka za romanistiku na adresu pjoystoj@ffzg.hr

Prilikom prijavljivanja molimo da, uz ime i prezime, e-mail adresu, broj mobitela, studij i godinu studija,  navedete i kojim romanskim jezikom ili jezicima vladate, te kojim biste danima mogli biti na raspolaganju (za vrijeme trajanja konferencije i eventualno dan ili dva ranije).
Obrazac za prijavu – Volonteri romanistika 100
U petak 15. 11. neće biti nastave na Odsjeku za romanistiku i na Odsjeku za talijanistiku.

Studenti volonteri dobit će potvrdu o volontiranju, koje se upisuje i u volontersku knjižicu.

Radujemo se zajedničkom sudjelovanju u obilježavanju stogodišnjice Odsjeka za romanistiku i Odsjeka za talijanistiku!