Obavijest studentima preddiplomskog studija hispanistike – završni rad

Poštovani studenti,

U četvrtak, 15. ožujka, u 12,15 sati u A209 održat će se kratak sastanak sa studentima treće godine te onima koji su ranije stekli to pravo, kako bismo vam dali upute oko pisanja završnoga rada. To je inače termin u kojemu treća godina ima predavanje kod prof. Polić Bobić i kada su svi na okupu, pa smo zato organizirali ovaj 15-minutni susret na kraju njezinoga sata.

Popis tema bit će objavljen na web stranici u četvrtak poslijepodne, a od petka, 16. ožujka, na vratima F310 i F311 moći ćete se upisati na listu pored odabrane teme. Mentori će vam biti dodijeljeni nakon što svi odaberu temu. Napominjemo da je ovo jedini način odabira teme, da se sami upišete na listu, te da se neće prihvaćati rezervacije mailom.