Obavijest studentima rumunjskog jezika i književnosti

U tjednu 12.-15. studenoga na Filozofskom fakultetu gostovat će prof. Claudiu Coman i  lect. Victor-Alexandru Briciu sa Sveučilišta Transilvania iz Brašova. Gostujući profesori održat će dva predavanja za studente rumunjskoga jezika i književnosti, oba pod naslovom Perspectives and issues concerning the contemporary Romanian society.

Predavanje u utorak, 13. studenoga 2018., s početkom u 11.00, u učionici A315, bit će na rumunjskom jeziku i namijenjeno je studentima 3., 4. i 5. godine studija.

Predavanje u četvrtak, 15. studenoga 2018., s početkom u 9.30, u učionici A315, bit će na engleskom jeziku i namijenjeno je studentima 1. i 2. godine studija.

Studenti koji bi u navedenim terminima trebali imati nastavu obavezni su prisustvovati predavanjima, a srdačno pozivamo i sve ostale.