Obavijest studentima španjolskog jezika i književnosti

Budući da u sklopu suradnje studija hispanistike Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Pečuhu studentice 1. godine znanstvenog smjera diplomskog studija hispanistike od 7. do 11. svibnja sudjeluju na hispanističkom skupu Jornadas Internacionales de la Universidad de Pecs kao izlagačice na studentskom forumu i kao slušačice svih ostalih sesija na skupu, te se dana 8. i 10. svibnja neće održati nastava na slijedećim kolegijima:

Unamuno i njegovo razdoblje (utorak, 8. svibnja od 9.15 – 10.45)

Povijest recepcije romana Bistri vitez Don Quijote od Manche (četvrtak, 10. svibnja od 11 – 12.30)

Studentice su za putovanje dobile potporu Odsjeka za romanistiku. Studentica sa Universidad de Valencia iz programa razmjene Erasmus, koja ne sudjeluje na skupu u Pečuhu, dobila je za to razdoblje poseban zadatak i o njemu će izvjestiti na konzultacijama.