Obavijest za studente treće godine preddipl. studija španjolskog jezika i književnosti

Obavještavaju se studenti da će se zbog bolovanja dr. sc. Maše Musulin umjesto obaveznog kolegija „Leksikologija i leksikografija španjolskoga jezika“ u zimskome semestru ak. god. 2018/19 izvoditi obavezni kolegij „Metodologija znanstvenoga rada“, koji se trebao izvoditi u ljetnome semestru. Kolegij „Leksikologija i leksikografija španjolskoga jezika“ će se prema tome izvoditi u ljetnome semestru. Zbog tehničkih razloga promjenu nije moguće prije kraja upisa provesti u sustavu ISVU, pa se mole studenti da upišu kolegij „Leksikologija i leksikografija španjolskoga jezika“, a zamjena kolegija će se izvršiti naknadno. Nastava iz kolegija „Metodologija znanstvenoga rada“ počinje redovno i u istome terminu u kojemu je trebala biti nastava kolegija „Leksikologija i leksikografija španjolskoga jezika“: utorkom 11:00-12:30, dvorana A304. Za sva pitanja studenti se mogu obratiti asist.-stip. Bojani Mikelenić.