ZKM nudi 10 karata na poklon – KAO DA JE NETKO JOŠ UVIJEK U ŠUMI – 10.11.2021.

U ORGANIZACIJI DELEGACIJE KATALONIJE U ZAGREBU, U ZKM-U 10. STUDENOGA GOSTUJE PREDSTAVA _KAO DA JE NETKO JOŠ UVIJEK U ŠUMI _koja je dio istoimenog projekta okupljenog u triptih kojega još čine dokumentarni film te fotografska izložba.
Predstava se, kao i projekt u cjelini, bavi sudbinama djece rođene iz prisilnih trudnoća u bosanskim ratnim logorima koja u društvu, koje okreće glavu, svojim majkama nastoje vratiti dignitet. Predstavu je režirao JOAN ARQUÉ SOLÀ, a glume ARIADNA GIL, glumica svjetskog glasa, potom MONTSE ESTEVE, ÒSCAR MUÑOZ, MAGDA PUIG, JUDIT FARRÉS, PEP PASCUAL i EROL ILERI.

ZKM nudi 10 karata na poklon. Za rezervaciju treba se javiti gđi Marijani Malašević na marijana.malesevic@zekaem.hr.