Dnevni arhivi: 19/09/2018

Upis ocjena na hispanistici – lingvistički i nastavnički kolegiji

Na studiju španjolskog jezika i književnosti upisivat će se ocjene i dr.sc. Mirjana Polić Bobić potpisivat će indekse:

za sve lingvističke kolegije i završne radove (koje izvode ili mentoriraju dr. sc. Maša Musulin i Bojana Mikelenić) te za sve kolegije nastavničkoga smjera (koje izvode dr. sc. Andrea-Beata Jelić, Ana Gabriela Blažević i Dunja Frankol), u utorak, 25.9. u 12.00h u F310.

Budući da se radi o jedinom terminu za upis ocjena, mole se studenti koji neće biti u mogućnosti doći osobno da indeks ostave kolegama.

Obavijest za studente Filozofskog fakulteta koji se prijavljuju za upis u 1. godinu diplomskih studija

Studenti Filozofskog fakulteta koji se prijavljuju za upis u 1. godinu diplomskih studija moraju što je prije moguće obaviti proceduru završetka preddiplomskih studija! Hodogram za završavanje preddiplomskih studija nalazi se na ovoj poveznici.

Molimo studente/pristupnike koji su obavili svoju online prijavu za upis u 1. godinu diplomskih studija da odmah nakon te prijave za upis i polaganja zadnjeg ispita/obaveze bez odlaganja završe sve korake prema navedenom hodogramu završavanja preddiplomskih studija!