Dnevni arhivi: 19/06/2020

Obavijest o obrani diplomskog rada

• Anida Kadrić, Les maladies auto-immunes: travail terminologique. 1) Vedrana Berlengi Kapušin, v. lekt., 2) dr. sc. Marija Paprašarovski v. lekt., 3) dr. sc. Evaine Le Calvé Ivičević, v. lekt. (mentor) petak 26.6.2020. u 12.00 na BBB
  • Ozana Perković, Analyse terminographique: le diabète de type 1. 1) dr. sc. Marija Paprašarovski v. lekt., 2) doc. dr. sc. Bikić Carić, 3) dr. sc. Evaine Le Calvé Ivičević, v. lekt. (mentor) petak 26.6.2020. u 14.00 na BBB

Obavijest

Uslijed novonastale situacije uzrokovane COVID-om zbog koje se nije održalo državno natjecanja iz španjolskog jezika, Katedra za španjolski jezik i Katedra za hispanske književnosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu će kao preduvjet za upis na studij španjolskog jezika i književnosti priznati pozivnicu na državno natjecanje svim učenicima koji su ostvarili to pravo šk. god. 2019./2020.(umjesto osvojenog jednog od prva tri mjesta na državnom natjecanju iz španjolskog u organizaciji MZO-a).

Kandidati prijavljuju ekvivalent ispita predznanja jezika, označuju opciju državnog natjecanja i ne moraju prilagati potvrdu koja je javno dostupan dokument.