Dnevni arhivi: 26/02/2021

Nastava na kolegijima doc. dr. sc. Gorane Bikić-Carić

Nastava će se u početku semestra održavati online. Studenti se mole da se upišu na kolegije na Omegi sa sljedećim lozinkama:

Povijest španjolskog jezika: histesp21
Povijest portugalskog jezika: port21
Povijest rumunjskog jezika: Dacia21
Semantički seminar 2: semSem21

Obavijest studentima dr. sc. Bogdanke Pavelin Lešić, red. prof.

Nastava na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu počinje u ponedjeljak, 1. ožujka 2021. i održavat će se u načelu hibridno. U skladu s preporukama, dr. sc. B. Pavelin Lešić će u početnim tjednima izvoditi nastavu na daljinu putem e kolegija na Omegi.

Zaporke kolegija na sustavu učenja na daljinu Omega kod prof. dr. sc. Bogdanke Pavelin Lešić u ljetnom semestru akademske godine 2020/21.:

Lingvistička teorija Petra Guberine i njezine primjene, zaporka: teorija Lingvistika iskazivanja i pragmatika, zaporka: LINGVISTIKA Francuska lingvistika 2, zaporka: fran2 Značajni tekstovi moderne francuske lingvistike 2, zaporka: ztm