Dnevni arhivi: 17/09/2021

OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI UPISUJU DIPL.STUDIJ. ŠPANJOLSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI U AK. GOD. 2021./22.

Mole se svi pristupnici da do 24.9. u online sustavu za upise odaberu željene smjerove, prema redoslijedu jer će se, naglašavamo, kao i dosad, ukoliko prijavljenih studenata na određene smjerove bude više nego što to predviđaju zadane kvote, gledati ukupni prosjek ocjena na preddiplomskom studiju. Studenti koji ne uspiju upisati željeni smjer, bit će upisani u smjer koji su naveli pod drugi izbor.

Maša Musulin, voditeljica upisa u diplomski studij španjolskoga jezika i književnosti

Obavijest o konzultacijama

Lektorica Ana María Valencia Spoljaric održat će konzultacije na fakultetu u ponedjeljak 20. rujna u 11.00 sati. Mole se zainteresirani studenti da se jave mailom.