Obavijest o održavanju nastave dr. sc. Darje Damić Bohač Viša lektorica

Dr. sc. Darja Damić Bohač izvodit će predavanja iz kolegija Francuski jezik 7 i Francuski jezik 9 (DIPLOMSKI STUDIJ FRANCUSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI) na daljinu u realnom vremenu prema objavljenom rasporedu.
Mole se studenti navedenih kolegija da se jave do petka 9. listopada 2020. na ddbohac@ffzg.hr

Molimo studente PREDDIPLOMSKOG STUDIJA FRANCUSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI koji su upisali kolegij Francuski jezik 5 da se do petka 9. listopada 2020. jave višoj lektorici dr. sc. Darji Damić Bohač na ddbohac@ffzg.hr radi organiziranja grupa. Nastava će se održavati u prvim tjednima na fakultetu prema rasporedu, a kasnije, ovisno o situaciji na fakultetu ili po potrebi na daljinu u realnom vremenu prema objavljenom rasporedu i odabranim grupama.