OBAVIJEST STUDENTIMA DIPLOMSKOG STUDIJA ŠPANJOLSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI, SMJER ZNANSTVENI, MODUL KNJIŽEVNOST

U prvom tjednu nastave, od 12. do 16. listopada 2020., dogovori sa studentima će se odvijati u skladu s predviđenim rasporedom (dan, sat i predavaonica), ali će se jedan broj kolegija odvijati putem platforme Big Blue Button. U nastavku je detaljnija obavijest o tome:

1. godina diplomskog studija

*Novi hispanskoamerički roman* (predavanje) – nastava u predviđeno vrijeme u predviđenoj predavaonici
*Octavio Paz i Jorge Luis Borges* – predavanje koje je na rasporedu 15. listopada neće se održati zbog službene spriječenosti profesorice, a sljedeće predavanje, na rasporedu 22. listopada, održat će se u predavaonici.
*Novi hispanskoamerički roman* (seminar) – nastava u predviđeno vrijeme u predviđenoj predavaonici
* Octavio Paz i Jorge Luis Borges* (seminar) – nastava u predviđeno vrijeme u predviđenoj predavaonici

1. godina diplomskog studija

*Književnost srednjeg vijeka* – nastava u predviđeno vrijeme u predviđenoj predavaonici
*Suvremena hispanskoamerička minifikcija* – nastava u predviđeno vrijeme u predviđenoj predavaonici
*Libro de Buen Amor – čitanje i komentar teksta* – nastava će se održati online u predviđeno vrijeme preko BigBlueButtona. Nastavnica će prethodno upisati studente na navedeni kolegij na Omegi.
U idućim danima bit će poslane detaljne upute elektronskom poštom.