Obavijest o završnom ispitu na studiju rumunjskoga jezika i književnosti

U skladu s uputama prodekanice za nastavu i Centra za potporu e-učenju, završni ispiti na studiju rumunjskoga jezika i književnosti održat će se online, putem aktivnosti Test (a u slučaju poteškoća Zadaća) na kolegiju “Završni ispit na studiju rumunjskoga jezika i književnosti”.
Sam će ispit biti u skladu s dosadašnjom praksom – esejsko pitanje na temelju poznatih okvirnih tema.
Studenti će tijekom pisanja morati imati uključen BigBlueButton i kameru, a svi će testovi biti provjereni i PlugScanom te će eseji u kojima se utvrde nepoštene akademske prakse automatski biti negativno ocijenjeni, a takvi slučajevi podliježu i stegovnom postupku. Oni studenti kojima je tako lakše, moći će, uz prethodni dogovor, pisati i rukom te poslati fotografiju.
Molimo sve studente koji prijavljuju završni ispit da se, osim prijave putem ISVU-a, najkasnije 7 dana prije ispita jave doc. dr. sc. Ivani Olujić radi dobivanja lozinke za upis e-kolegija i dogovora o probnom testu.