Obavijest studentima španjolskog jezika i književnosti

UVJETI ZA UPIS NA DIPLOMSKI STUDIJ ŠPANJOLSKOGA JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI U AK. GODINI 2017/18.

Prijave za upis studenata na diplomski studij španjolskoga jezika i književnosti (kvalifikacijski postupak) primat će se u četvrtak, 28. rujna od 10 do 11 sati u F310 (dr. sc. Maša Musulin).

Kvote za upis studenata:

• nastavnički smjer – 15
  • prevoditeljski smjer – 10
  • znanstveni smjer (modul književnost i modul lingvistika) – 15

Kriteriji za upis studenata:

• u slučaju da broj prijavljenih na pojedinom diplomskom studiju je veći od predviđene kvote, studenti će biti rangirani prema ukupnom prosjeku ocjena na preddiplomskom studiju španjolskoga jezika i književnosti (ako dvoje studenata ima isti prosjek ocjena uzimat će se u obzir ukupan prosjek ocjena na obje studijske grupe);
  • ukoliko student ne može upisati željeni smjer zbog prosjeka ocjena, ima mogućnost prijaviti se na jedan od smjerova na kojemu je još preostalo slobodnih mjesta.