Dnevni arhivi: 13/02/2017

Natječaj za demonstratora – Aula Cervantes

Odsjek za romanistiku Filozofskog fakulteta  i Aula Cervantes Zagreb objavljuju natječaj za izbor demonstratora u ljetnom semestru 2016./2017. Satnica demonstratora u knjižnici Aule Cervantes iznosi šest sati tjedno.
Svi zainteresirani mogu predati zamolbu s brojem telefona, mail adresom, kratkim životopisom i preslikom indeksa u tajništvo Odsjeka za romanistiku do četvrtka 16. veljače 2017. (do 10 sati). Na natječaj se mogu prijaviti svi studenti španjolskog jezika i književnosti koji ispunjavaju uvjete navedene u Pravilniku o demonstratorima (u prilogu).
Pristupnici su dužni obaviti razgovor s voditeljem Aule Cervantes, dr. sc. Diegom Gonzálezom, koji će se održati u četvrtak 16. veljače u 10 sati u prostoriji A-117.

Odsjek za romanistiku Filozofskog fakulteta
Aula Cervantes Zagreb