Dnevni arhivi: 08/10/2020

OBAVIJEST ZA STUDENTE PRVE GODINE PREDDIPLOMSKOG STUDIJA FRANCUSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI

Molimo studente PRVE godine preddiplomskog studija francuskog jezika i književnosti da se do 9. listopada 2020. u 10h jave onoj lektorici u čiju se grupu na kolegiju Francuski jezik 1 žele upisati: Paprašarovski  (mpaprasa@ffzg.hr) ili Šoštarić (ssostari@ffzg.hr).

Napominjemo da studenti svu nastavu iz Francuskog jezika 1 (predavanja i vježbe) pohađaju kod  lektorice čiji raspored odaberu. Nastava će se odvijati u 3 grupe (1 grupa Paprašarovski, 2 grupe Šoštarić). Studenti koji se odluče za lektoricu Šoštarić zasad ne moraju navesti u koju se od njezine dvije grupe žele upisati.

Nastava će se održavati online, u realnom vremenu prema rasporedu.

Sve potrebne detalje o nastavi, literaturi i sl. studenti će dobiti na uvodnom satu koji će se iznimno održati na fakultetu sljedeći tjedan, o čemu će studenti biti detaljno obaviješteni 9. listopada na sastanku s brucošima.

Obavijest o nastavi Latinskog jezika za romaniste

Mole se studenti koji upisuju Latinski jezik za romaniste 1 da dođu u ponedjeljak 12.10. na dogovor u D6 prema rasporedu:
Francuski jezik i književnost – Latinski jezik za romaniste 1 (francuski) u 8 sati
Portugalski jezik i književnost, Rumunjski jezik i književnost, Španjolski jezik i književnost – Latinski jezik za romaniste 1 u 8,30.

Obavijest studentima portugalskog jezika i književnosti

Faculdade de Letras da Universidade do Porto organizira besplatan on line tečaj portugalskog jezika, za studente svih godina studija, koji počinje 13. listopada 2020. Više informacija i upute o registraciji mogu se pronaći na linku: https://academia.up.pt/lms/theme/academia/pages/courseinfo.php?id=74

Nastava će se održavati online, u realnom vremenu prema rasporedu.