Dnevni arhivi: 13/10/2020

* Francuske jezične vježbe 1 -> online
* Frankofone civilizacije I -> u učionici
* Belgijska književnost na francuskom jeziku 1 -> u učionici

Obavijest o obrani diplomskog rada

U četvrtak 22. listopada 2020. s početkom u 10:00 sati studentica Lea Černicki branit će diplomski rad naslovljen Travail terminologique: Histoire et règlement de la pétanque. Obrana će se održati preko aplikacije BigBlueButton pred povjerenstvom u sastavu: 1. dr. sc. Marija Paprašarovski, 2. dr. sc. Lidija Orešković Dvorski, 3. dr. sc. Evaine Le Calvé Ivičević (mentor).

PROGRAM MENTORSTVA NA HISPANISTICI

Dragi/e brucoši/ce,
kako bi vam se omogućilo što bolje upoznavanje sa studijem, fakultetom, ali i studentskim životom u cjelini, studij španjolskog jezika i književnosti organizira po prvi puta program dodjeljivanja mentora – starijih studenata/ica – s kojima se možete naći kako bi vas upoznali sa svim što vas zanima te im se javiti u slučaju nedoumica u vašim prvim akademskim koracima. Za prijavu, molim poslati mail (ime i prezime, obje studijske grupe, mail i broj mobitela) na mihaela.topol3@gmail.com do 16. listopada kako biste što prije stupili u kontakt s vašim mentorima.